Dlouhá 67, 415 01 Teplice

+420 604 600 946

jiri.musil@4fin.cz

 Parkování v ulici před kanceláří je možné v souladu s platnými dopravními předpisy.

Tým Teplice

Jitka Prošková

Asistentka

V minulosti jsem především pracovala na administrativních pozicích, např. ve firmě dodávající kancelářské potřeby a do 4fin jsem se dostala na doporučení kolegy Miroslava Hadravy. Obecně mám ráda, když jsou věci pod kontrolou a mohu je přímo ovlivnit. Hodně mě naplňuje, když se na mě mohou kolegové obrátit a já jim dokážu pomoci s nejlepším řešením pro klienty. Velice si cením také toho, že mám dostatečnou volnost v organizaci svého pracovního i osobního času.

Jana Štajncová

Asistentka

Práce ve 4fin je pro mě „srdeční záležitostí“. Myslím, že zde jsem se opravdu našla 😊. Baví mě hledat řešení pro naše klienty, podporovat celý tým oblastního ředitelství i zapracovávat nováčky, kteří k nám nastupují. Prostě jsme fajn parta profíků, co drží při sobě, umí se pobavit a hlavně…je baví jejich práce ❤️.

Miroslav Hadrava

TOP konzultant

Své obchodní zkušenosti jsem nasbíral jako zástupce Philip Morris International. Nyní již 10 let spolupracuji se skupinou OŘ Jiřího Musila a nadále rozvíjím své profesní dovednosti. Nejvíce si na práci majetkového poradce cením dlouhodobého partnerství a volnosti, díky které se mohu hodně věnovat své rodině a mému milovanému rybaření.

Jeanette Jakšová

Exkluzivní konzultant

Dříve jsem pomáhala léčit pacienty jako zdravotní sestra. Nyní již přes 15 let léčím klientům jejich rodinné finance a obrovsky mě to baví.